Loading...
محل ما کجاست؟2020-06-28T20:56:28+04:30

مکاتـبه ومکـالمـه برای خرید از مــزون فیروزی

پس از انتخاب اولیه خریدار ، پس از موفق شدن در ارتباط حال فروشنده و خریدار باید اقدام به مذاکره نمایند تا در خصوص موضوعات مختلفی به توافق برسند. واقعیت آن است که کار مذاکره و مکاتبه تا حد زیادی در هم تنیده شده اند. برخی از خریداران پس از منبع یابی ، اقدام به مکاتبه کرده. در حالیکه برخی از خریداران مذاکرات و مکاتبات طولانی را در دستور کار خود قرار می دهند تا امتیازات بیشتری از فروشنده بگیرند. اما مزون فیروزی جز مزون هایی است که کالای خود را با شرایط عالی در خصوص مواردی از قبیل :
• قیمت
• تخفیف
• کمیت و کیفیت محصول
• نوع ارسال
• تاریخ تحویل

صدور فاکتور فیــروزی

با توافق در خصوص شرایط معامله ، فروشنده اقدام به ارائه پیش فاکتور می کند.اولین سندی است که در معامله ارائه می شود و شامل شرایطی است که معامله براساس آن انجام خواهد شد. این فاکتور یکی از اسناد مهم است که در مراحل بعدی مانند ثبت و سفارش، گشایش اعتبار اسنادی ، مورد استفاده قرار می گیرد. باید دقت نمود در اطلاعاتی درست و دقیق که برای دریافت مجوز ورود نیاز است ذکر گردد.

مشاوران ما شما را در زمینه گالری عروس:
لباس،تاج،تور،دسته گل،شنل،
راهنمایی می کنند

با ما تماس بگیرید

انسان‌های خوشبخت و شادمان، کسانی هستند که شایستگی و توانایی را دارند که از تماشای یک لبخند زیبا، شاد شوند و احساس خوشبختی کنند،حتی اگر در آیینه اتفاق بیفتد

گـــروه مشـــاوران مــــزون فیــــروزی

آخرین مقالات ارسالی ما

همکاران و شرکای ما