زیباترین مدل لباس عقد اسپرت و مجلسی در سایت

انواع مدل لباس عقد اسپرت و مجلسی با جذابیت و زیبای خاص در رنگ های روشن شیری یاسی و سفید از پارچه های نظیر تور حریر و گیپور مناسب برای مراسم عقد در سایت ما قابل مشاهده می باشد.

با ما تماس بگیرید

لباس عروس اسپرت مناسب چه نوع مراسمی است

لباس عروس اسپرت مناسب چه نوع مراسمی است ؟

لباس عروس اسپرت، نوعی لباس عروس نسبتا پوشیده و غیر پفی می باشد که بسیار زیبا است، این لباس در مراسم عروسی به طور اختیاری انتخاب می شود و اختصاص به عروسی خاصی ندارد.

نوعی از این لباس نیز که از طرح های بسیار جدید و نو می باشد لباس عروس اسپرت به شکل بلوز و شلوار به هم چسبیده است که از بالای یقه از پشت تا ساق پا توری قرار گرفته است.

این نوع لباس را بر خلاف لباس عروس های دیگر با کفش بدون پاشنه نیز می توان پوشید، زیرا اصل در زیبایی آن و جدید بودن آن است و همان خودش به اندازه کافی جلوه می کند .

همچنین نوعی دیگر از این لباس وجود دارد که کوتاه است و رنگ کاری خاصی دارد به طوری که قسمت بالا تنه آن سفید است.

ولی وقتی به کمر نزدیک می شویم از کمر به پایین رنگ تیره تر و در نهایت مشکی می گردد که به نوعی از بازی رنگ ها بهترین استفاده را کرده اند.

لباس عروس اسپرت مناسب چه نوع مراسمی است

تفاوت لباس عقد اسپرت و مجلسی در چیست

تفاوت لباس عقد اسپرت و مجلسی در چیست ؟ لباس عقد اسپرت معمولا لباسی است که به لباس های مردانه نزدیک تر است و شیک بودن شخص را با چهره زنانگی آن عوض می کند.

البته لباس عقدی اسپرتی هم وجود دارد که نزدیکی بسیار کمتری به لباس مردان دارد.

لباس مجلسی عقد در عوض باز تر است و قسمت های مختلف بدن فرد خصوصا بازو ها و سینه را به نمایش می گذارد.

یکی از لباس های عقدی اسپرت لباس آستین دار خز دار است که به شکل بلند وجود دارد و یک خر بلند که صرفا برای زیبایی به وجود آمده روی آن قرار دارد .

نوع دیگر از لباس عقدی اسپرت که در هم شکستن مثبت هنجار ها را به دنبال داشته لباسی مشکی است که قسمت بالای سینه و قسمتی از بازو ها با گیپور کار شده است.

در ابتدا درخواست دوخت این نوع لباس کم بود ولی رفته رفته مردم نتوانستند از شیکی خاصی که این نوع لباس با این رنگ به وجود می آورد چشم پوشی کنند.

تفاوت لباس عقد اسپرت و مجلسی در چیست

انواع مدل شیک لباس عقد ساده و اسپرت

یکی از انواع مدل لباس عقد ساده و اسپرت که مناسب فصل زمستان است لباس عقد هم رنگ بلوز و دامن کوتاه است که نمایی ویژه دارد.

این نوع لباس عقد اسپرت و ساده که معمولا از پارچه های ضخیم بدون طرح به وجود می آید مناسب عروس خانوم هایی است که می خواهند در مراسم عقد چهره دخترانه و شاد خود را حفظ کنند.

اگر هم در سنین پایین نیستند و دوست دارند جوان تر به نظر بیایند، سن بالای آن ها به خوبی پوشیده شود.

لباسی دیگری که به عنوان لباس عقد ساده و اسپرت مورد توجه است، لباسی با آستین های گشاد است که با شلوار دمپایی پوشیده می شود است، قسمت ای زانو به پایین این شلوار به قدری گشاد است که خطای دید جالبی ایجاد می کند و تصور می شود که دامن است ، این خطای دید نیز از روش های دوخت جادویی لباس های عقد می باشد.

انواع مدل شیک لباس عقد ساده و اسپرت

لباس های رویایی برای مراسم عقد را از ما بخواهید

لباس های رویایی برای مراسم عقد را از ما بخواهید، لباس های عقد بسیاری وجود دارد که شاید شما اولین شخصی باشید که آن را می پوشید و از آن رو نمایی می کنید.

به دلیل متفاوت بودن در مراسم عقد حتما عروسی خوش سلیقه و خاص جلوه خواهید کرد.

لباس عقد تاووسی که قسمت پشت آن از خز پوشیده شده و به شکل تاووس طراحی شده از جمله لباس های عقد رویایی می باشد.

همچنین لباس عروس هایی که در آن طرح هایی از ستاره ها و ماه به وجود آمده است، نوعی لباس ویژه عقد است که شما را لطیف تر و با آرامش تر نشان می دهد.

لباس عقد فرشته ای نیز که در سال های قبل به وجود آمده است هنوز هم طرفداران مخصوص به خود را دارد.

این نوع لباس عقد با بال هایی که در پشتش ایجاد شده چهره یک فرشته را به شما می دهد و شما را عروسی رویایی می کند.

لباس های رویایی برای مراسم عقد را از ما بخواهید

By |2021-06-14T23:24:00+04:303rd آگوست, 2021|لباس, لباس عقد|0 Comments

Leave A Comment