خرید مانتو عقد کوتاه کتی رنگ روشن شیک و زیبا

خرید مانتو عقد کوتاه کتی در رنگ های روشن و شاد با تنوع بالا فوق العاده شیک و جذاب مناسب برای نو عروس های عزیز از سایت های اینترنتی با نازلترین قیمت ها مقدور می باشد.

با ما تماس بگیرید

 

مانتو عقد کوتاه با رنگ های روشن و شاد

بعضی از عروس خانم ها دوس دارند در مراسم عقد مانتو عقد کوتاه با رنگ شاد و روشن بپوشند، هر کدام از عروس خانم ها سلیقه های متفاوتی دارند.

اغلب عروس خانم ها مانتو عقد کوتاه را می پسندند و مایل اند در مراسم جشن خود مانتو عقدی به رنگ شاد مانند کلبه ای، نقره ای، طوسی و صورتی بپوشند.

رنگ های روشن و شاد ، رنگ های ملایمی هستند که با پوشیدن مانتو عقد رنگی جذابیت خاصی را به ظاهر و استایل شما می دهند، هنگام پوشیدن مانتو عقد رنگی، رنگ شال ، کیف و کفش خودتون رو هم با مانتو ست کنید تا همه رنگهای که میپوشید با هم هماهنگی داشته باشد.

شال، کیف و کفش هم رنگ مانتو عقدی خود را بپوشید و از شال های ساده و طرح گیپور با رنگ ملایم و روشن که با مانتو عقد رنگی شما ست می کند بپوشید تا در عین ساده و رنگی بودن به شما در مراسم عقد جذابیت  و شادابی خاصی به شما بدهد.

مانتو عقد کوتاه با رنگ های روشن و شاد

مدل مانتو عقد محضری کوتاه آستین کلوش

چون مراسم عقد در محضر برگزار می شود یکی از دغدغه های عروس خانم ها این است که چه مدل مانتوی عقد رنگی  رو در مراسم عقد خود  در محضر بپوشند، سلیقه ها در انتخاب مدل مانتو عقد کوتاه زیاد هست و هر عروسی خانمی سلیقه خاصی دارد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر دوس دارید در مراسم عقد تان که قرار است در محضر برگزار شود مانتو عقدی کوتاه بپوشید

بهتر است برای اینکه زیباتر در مانتو عقد کوتاه خود دیده شوید، شلوارهای دمپا گشاد بپوشید با کفش و صندل های پاشنه دار بپوشید

مانتو کوتاه آستین دار کلوش هم یکی از زیباترین مدل های مانتو عقد کوتاه است

این مدل مانتو در طرح کوتاه با آستین های کلوش و باز انتخاب هر عروس خانم شیک پوش است.

آستین کلوش در مانتو عقد کوتاه مدل های متنوعی دارد، مدل آستین کلوش در طرح ساده، حریر، تور و گیپور دوخته شده است که زیبایی خاصی به مانتو عقد کوتاه می دهد

طرح های گیپور دوزی روی آستین با گل ها و گیپور روی مانتو عقد کوتاه رنگی ست و هماهنگی می کند، این مدل مانتو رو با شلوارهای پاچه گشاد هم رنگ مانتو عقد کوتاه خود بپوشید و از کفش پاشنه دار و کیف هم رنگ مانتو عقد کوتاه رنگی برای جشن عقد خود در محضر بپوشید.

مدل مانتو عقد محضری کوتاه آستین کلوش

مانتو عقد کوتاه از کجا بخرم

شاید وقتی که در ماشین در خیابان های شهرتان رانندگی می کنید در بعضی از مواقع چشم تان به مغازه ها و مزون های لباس عقد و عروسی افتاده و با خود گفته اید چقدر این مدل ها زیباست.

اگر وقت کافی برای انتخاب لباس عقد خود دارید، می توانید با حوصله همه مغازه های و فروشگاه های لباس عقد و عروسی را بگردید و مدل مانتو عقد کوتاه خود را در بین مانتو ها با مدل های متنوع پیدا کنید

اگر وقت کافی ندارید که به همه مغازه های لباس عقدی سر بزنید و اگر مشکل پسند هستید و دوس دارید طرح های زیادتری را برای انتخاب داشته باشید می توانید به سایت فروشگاه ها اینترنتی در اینستا گرام سری بزنید.

با سر زدن در اینستا گرام می توانید مدل مانتو عقد کوتاه رنگی رو سرچ کنید و از سایت بهترین و با کیفیت ترین برند در دوخت مانتو عقد کوتاه دیدن کنید و  مدل های زیبایی از مانتو عقد کوتاه رنگی رو ببینید و اگر مدل خاصی هم مد نظرتان هست می توانید سفارش بدهید

تا طبق سلیقه شما مانتو عقد کوتاه رنگی برای مراسم عقدتان دوخته شود تا با پوشیدن مانتو عقد کوتاه رنگی با سبک و مدل جدید در میان همه بدرخشید.

مانتو عقد کوتاه از کجا بخرم

شیک ترین مانتو های کوتاه کتی برای عقد

هر عروس خانمی سلیقه ای متفاوتی در انتخاب مانتو عقد کوتاه  دارد و هر کدوم از عروس خانم ها دوس دارند با توجه به سلیقه مدلی را برای مانتو عقد کوتاه خود می پسندد و دوست دارد در مراسم عقد با آن لباس دیده شوند.

در بین مدل های و طرح های متنوعی که از مانتو عقد کوتاه در مزون ها و فروشگاه های اینترنتی دیده می شود مدل مانتو عقد کوتاه کتی است.

این مدل مانتو عقد کوتاه را باید با شلوار راسته و کفش های پاشنه دار پوشید.

مانتو عقد کوتاه مدل کتی طرح های ساده ای هم دارد.

برای عروس خانم های که دوس دارند ساده و شیک باشند و طرح گیپور مانتو عقد کوتاه مدل کتی هم با طرح های زیبای گیپور، منجوق دوزی  روی آستین ها و حاشیه پایینی کت هم دوخته شده است برای عروس خانم های که دوس دارند مدل کتی باشد اما طرح گیپور و منجوق دوزی روی کت کار شده باشد.

مانتو عقد کوتاه مدل کتی با رنگ های شاد مثل کالباسی، طوسی، صورتی، آبی روشن و…در مدل های ساده و طرح دار بهترین و شیک ترین انتخاب برای پوشیدن شما عروس خانم ها در مراسم عقدتان می باشد.

By |2021-08-23T14:22:28+04:3014th آگوست, 2021|مانتو, مانتو عقد|0 Comments

Leave A Comment