فروش لباس عقد نباتی رنگ پوشیده ساده شیک ایرانی

فروش لباس عقد نباتی رنگ پوشیده ساده شیک ایرانی فوق العاده زیبا و بی نظیر با مدل های متنوع و جذاب مناسب برای مراسم نامزدی و عقد را این مجموعه عهده دار می باشد.

با ما تماس بگیرید

لباس عقد نباتی رنگ شیک

لباس عقد نباتی رنگ شیک از لباس های جذاب و پر طرفدار می باشد.

به خاطر این موضوع که رنگ نباتی به دلیل محو بودن اشیا روی خود را بهتر نمایان می شود در روی لباس عقد نباتی رنگ از نگین ها و بلور های درخشان استفاده می کنند تا لباس مانند الماس برق بزند.

مدلی بسیار جالب از لباس عقد نباتی رنگ شیک وجود دارد که طول آن تا نوک انگشتان است و شنلی درخشان آستین های بلند آن را در بر گرفته است.

معمولا برای روز عقد لباس کم رنگ و ملایم انتخاب می کنند.

این رنگ لباس نشان از سادگی مراسم دارد و طبق رسومات شما باید رنگ روشن را برای مراسم نامزدی انتخاب کنید.

رنگ های کرمی، سفید، صورتی کم رنگ و بنفش کم رنگ از رنگ های مناسب برای روز عقد می باشد.

البته باید توجه کنید که این رنگ ها بسیار کم رنگ باشند و نزدیکی زیادی به رنگ سفید داشته باشند، هر چند رنگ های تیره تر نیز گاهی توسط عروس خانوم ها انتخاب می شود.

لباس عقد نباتی رنگ شیک

لباس عقد محجبه آستین دار ایرانی

امروزه مثل دوران قدیم نیست که فقط چند مدل خاص از لباس عقد وجود داشته باشد و شما می توانید هر مدلی که دوست دارید در دست داشته باشید.

از آن جایی که داشتن آستین برای حجاب از ضروریات است، معمولا لباس عقد محجبه در نوع آستین دار آن مورد توجه قرار می گیرد.

لباس عقد محجبه آستین دار ایرانی تنوع بسیار دارد مثلا اخیرا مدلی طراحی شده است که دارای آستین های بسیار گشاد است.

ولی این آستین ها از بالا با بندی در قسمت شانه جمع شده اند که معمولا عروس آن را با ساق دست می پوشد که در عین رعایت حجاب ، ظرافت دست هایش نیز دیده شود.

لباس عقد صورتی کم رنگ نیز که با دو برگ پارچه ای سبز از دو طرف کمر احاطه شده است نیز ایده زیبا و تازه ای برای لباس عقد است که عروس را به گل محمدی شباهت می دهد که بیشتر مورد توجه خانم های مذهبی می باشد.

لباس عقد محجبه آستین دار ایرانی  

لباس عروس عقدی در مدل های بلند و کوتاه

معمولا لباس عقد به شکل مانتو و تا به زانو طراحی می شود.

ولی مدل های دیگری نیز وجود دارد که می شود از آن دیدن کرد مثلا لباس عقد سفید رنگ که قسمت کمر به پایین آن تا مچ پا می باشد.

و از تکه های ده ها پارچه متصل شده به هم دوخته شده است ، این نوع مدل حالت رنگین کمانی به عروس می دهد و نشان از شادی او دارد.

لباس عروس عقدی در مدل های بلند و کوتاه وجود دارد.

مدل لباس عروس عقدی که از قسمت کمر تا روی زانو حالت چسبان را دارا می باشد و از زانو به پایین حالت کلوش دارد.

از مدل های شیک است که عروس را به حالت یک خانم نشان می دهد و نه به حالت یک دختر ، در این مدل رنگ روشن با آرایش غلیظ زیبایی خاصی دارد و بهتر جلوه می کند .

امروزه  لباس عروس را مانند قبل فقط در رنگ سفید انتخاب نمی کنند وحتی در رنگ قرمز نیز عروس خانوم ها اقدام به سفارش لباس عروس می کنند.

اما معمولا به جای لباس عروس های گلدوزی شده از مدلی که درخشندگی دارد استفاده می کنند تا تاثیر آرایش آن ها چند برابر شود.

لباس عروس عقدی در مدل های بلند و کوتاه  

دوخت و فروش مدل لباس نامزدی ساده و پوشیده

یکی از مدل های جالب و جالب توجه نامزدی مدلی می باشد که با پارچه ای خاص که طرحی از انگشتان لاک دار دارد طراحی شده است و انگشتان عروس درست به همان شکل و با همان رنگ لاک تشابه بی نظیری ایجاد کرده است.

سفارش دوخت لباس نامزدی و طراحی آن در مدل های جدید و خلاقانه صورت می گیرد که مدل های مشابه آن در بازار کمتر یافت می شود و سبب خاص و تک بودن لباس عروس خانم  در این مراسم می گردد.

با وجود مدل ها بسیار خاص و ابتکاری مثل مدل هایی که اشاره کردیم.

اما گرایش به لباس نامزدی ساده و پوشیده بیشتر از مدل های خاص است و  دوخت و فروش مدل لباس نامزدی ساده و پوشیده بیشتر انجام‌ می شود.

مزون های ایرانی از جمله مراکز یافت همه نوع مدل از لباس عقد از جمله لباس عقد نباتی رنگ، سفید رنگ، صورتی رنگ و رنگ های دیگر می باشد.

دوخت و فروش مدل لباس نامزدی ساده و پوشیده

By |2021-04-26T12:52:32+04:3020th می, 2021|لباس, لباس عقد|0 Comments

Leave A Comment