خرید جدید ترین توربان عقد محضری از فروشگاه اینترنتی

اگر تمایل به خرید جدیدترین توربان عقد محضری سفید و رنگی با مدل های متنوع و جذاب را دارید از فروشگاه اینترنتی ما دیدن و در کمترین زمان بهترین ها را تهیه نمایید.

با ما تماس بگیرید

 

کلاه عقد محضری چه کاربردی دارد ؟

کلاه عقد محضری از لوازم مورد نیاز برای زیبا تر شدن عروس است. کلاه عقد محضری چه کاربردی دارد؟

توربان عقد محضری معمولا میزان پوشش بیشتری نسبت به توربان عقد غیر محضری دارد به این صورت که یا به صورت پوششی شبیه کلاه است که تمام مو ها به غیر از گلو را در بر می گیرد و یا این که بلند است و مانند آویزی از قسمت جلو سر به پایین کشیده شده است.

توربان عروس معمولا در تناسب با رنگ لباس و آرایش او انتخاب می شود و زیبایی چهره او را چند برابر می کند.

توربان کلاه دار از توربان ای بسیار پر طرفدار است که از لباس های زنان فرانسوی که به زیبایی معروف بودند  الهام گرفته شده، این نوع کلاه در بیشتر موارد به صورت کج روی مو ها قرار می گیرد و بیشتر حالت تزیینی دارد تا حجابی.

انواع شال حجاب عروس

یکی از انواع شال حجاب عروس ، توربان دارای دانه های مروارید است که با درخشش خود نقش ویژه ای در درخشش عروس ایفا می کنند و گویی گردن آویزی براق از کلاهک توربان آویخته شده است.

از دیگر انواع شال حجاب عروس توربان چتری است که تزیینی شبیه به موهای چتری دارد و این مو ها را با نگین و منجوق برای عروس به وجود می آورد بدون این که مو های اصلی دیده شود.

مزیت این مدل نسبت به مدل های دیگر این است که میزان منجوق زیادی در آن به کار رفته همچنین در عین این که تمام قسمت سر را پوشش می دهد و زیبایی بسیار زیادی نیز دارد.‌

از دیگر توربان های مورد استفاده توربان های ساده مثل گره های ساختگی با شال و روسری است که توسط افراد ماهر انجام می شود و میزان شیکی عروس و لباسش را بالا می برد.

انواع شال حجاب عروس

توربان عقد محضری صورتی

توربان عقد محضری صورتی از جمله توربان هایی با رنگ پر مصرف است که همواره از پر فروش ترین لوازم حجاب در مزون ها بوده است.

توربان عقد محضری در نوع پاپیونی ، نوعی از این پوشش است که تمام مو ها را جمع می کند و قسمت های اطراف صورت را جمع می کند، طوری که صورت عروس تپل تر نشان داده می شود، این توربان مناسب کسانی است که صورت خیلی لاغری دارند و دوست دارند صورتشان چاق تر دیده شود.

همچنین افرادی نیز که سر و صورت بزرگی دارند و دوست دارند که صورتشان کوچک تر جلوه کند، استفاده از توربان بلند دنباله دار توصیه می شود که هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم شما را شبیه زنان اشراف ایران قدیم جلوه می دهد زیرا این نوع توربان در ایران باستان توسط بانوان بالا مرتبه و اصیل زادگان مورد استفاده قرار می گرفت.

توربان عقد محضری صورتی

خرید توربان عقد محضری سفید

به طور کلی توربان های کلاهک دار و گلدوزی شده از توربان هایی بوده اند که همواره توسط خانم ها در مزون های مرتبط مورد استقبال قرار می گرفتند.

با افزایش طرح های این نوع پوشش ، خرید توربان عقد محضری سفید و رنگی بیشتر از قبل شده است، خصوصا که نیاز به زیبایی و اهمیت آن در سال های اخیر افزایش چند برابری یافته است.

خرید توربان عقد محضری تاج دار هم امری است که توسط ملکه هایی که دوست دارند، این روز را مانند یک ملکه دیده شوند همواره رایج است ، همچنین این مدل با تنوع در شکل و اندازه تاج ها برای هر نوع سلیقه ای می تواند مناسب باشد.

امروزه تنوع توربان های عقد به صد ها عدد طرح رسیده است و بهانه ای مبنی بر خاص بودن سلیقه نمی تواند شما را از استفاده این نوع پوشش منع کند زیرا با دیدن طرح های مختلف در مزون ها سلیقه خاص شما ، شما را به توربان مورد نظرتان نزدیک خواهد کرد.

By |2021-06-10T20:52:17+04:3021st جولای, 2021|توربان|0 Comments

Leave A Comment