عرضه شیک ترین ست لباس عقد محضری عروس و داماد

عرضه شیک ترین ست لباس عقد محضری عروس و داماد با پارچه ها و طرح های نسبتا یکسان بسیار زیبا و خاص مناسب برای جشن عقد در سایت ما با تنوع بالا و کیفیت عالی صورت می پذیرد.

با ما تماس بگیرید

مدل لباس عقد جدید مورد پسند عروس خانم ها

از دیرباز در فرهنگ و رسم و رسومات ایرانی لباسی که اغلب برای جشن عروسی و مهمانی استفاده می شود با لباس مراسم عقد متفاوت است.

به عبارتی مدل لباس عقد جدید مانند لباس عروس و متنوع  است.

بنا به فرهنگ ایرانی لباس عروس اغلب سفید رنگ می باشد اما لباس عقد علاوه بر رنگ سفید دارای رنگ های دیگر نیز است.

مدل لباس عقد جدید به صورت پوشیده نیز هست.

عروس و دامادی که قصد خرید ست لباس عقد محضری را دارند، نکته ای که باید به آن توجه کنند رنگ لباس است، همان گونه که آگاه هستید رنگ های که برای عقد یا عروسی استفاده می شود باید رنگ های شاد و روشن باشد.

زیرا بنا به فرهنگ ایرانی پوشیدن لباس با رنگ تیره شگون ندارد.

عروس و دامادی که می خواهند ست لباس عقد محضری داشته باشند علاوه بر ست کردن رنگ لباس هایشان با هم، باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که آیا رنگ های که انتخاب کرده اند با رنگ پوست شان هم خوانی دارد یا خیر.

مدل لباس عقد جدید مورد پسند عروس خانم ها

ست لباس عقد محضری عروس و داماد چگونه باشد

همانطور که گفته شد در ست لباس عقد محضری عروس و داماد باید به رنگ لباس ها دقت کرد که لباس های که انتخاب شده تند با هم هماهنگ باشند و با رنگ پوست شخص سازگاری داشته باشد.

قابل ذکر است که منظور از ست لباس عروس و داماد به این مفهوم نیست که رنگ تمام لباس های آن ها یک رنگ باشد، بلکه به این منظور است که فرضا پیراهن ، رنگ کراوات، جلیقه، گلی که داخل جیب کت داماد گذاشته می شود با رنگ لباس، شال یا دسته گل عروس مطابق باشد.

اغلب عروس خانم ها برای عقد محضری از کت و شلوار، پیراهن ساده یا مانتو های بلند مجلسی و شیک استفاده می کنند و داماد نیز با توجه به نوع لباس عروس ، برای خود لباس بر می گزیند.

ست بودن لباس عروس و داماد برای مهمانانی که به مراسم عقد دعوت شده تند خوشایند است،علاوه بر این که در مراسم عقد ، عکس و فیلم های زیادی به یادگاری نگه داشته می شوند که در این صورت بسیار زیبا می باشد.ست لباس عقد محضری عروس و داماد چگونه باشد

طراحی لباس عقد 1400 با متد پیشرفته

لباس عقد۱۴۰۰ نیز کمی شبیه به مدل های پارسال و سال های قبل طراحی و تولید می شوند که امروزه چون اغلب عقد ها در محضر خوانده می شوند و اکثر عروس و داماد ها، ست لباس عقد محضری را برای چنین روزی انتخاب می کنند در مدل های گوناگون و جدید تولید و پخش می شوند.

اما لباس های عقد باید تیپ رسمی داشته باشند زیرا در حضور بزرگان فامیل و اغلب میهمانان نزدیک عروس و داماد و شاهدان خوانده می شود و عکس های زیادی در این روز گرفته می شود.

لباس عقد در مدل جدید که بلافاصله بعد از تولید، در رنگ های مختلف و مدل سال در سراسر کشور پخش می شوند که به راحتی می توان آن را تهیه کرد.

خرید لباس عقد نسبت به لباس عروس بسیار راحت است چون رنگ لباس عقد تنوع زیادی نسبت به لباس عروس که تنها سفید است دارد.

اغلب لباس عقد ۱۴۰۰ به صورت مانتو مجلسی و بلند تولید می شود که تیپ رسمی دارند و برای پوشیدن چنین مانتویی باید به طرح و رنگ شال و کیف و غیره دقت کرد که باهم سازگاری داشته باشند.

طراحی لباس عقد 1400 با متد پیشرفته

بورس لباس عقدی شیک

لباس عقدی شیک به لباسی گفته می شود که مناسب اندام شخص باشد واز لحاظ طرح و مدل به روز باشد.

برای خرید لباس عقد باید دقت داشت لباسی که خریده می شود مناسب اندام فرد باشد خیلی بزرگ یا خیلی تنگ نباشد.

با این که مراسم عقد خودمانی است و زمان بر نیست اما لباس عقد باید مناسب و شیک باشد و اغلب از پوشیدن لباس تنگ و بدن نما خودداری شود.

سازگار بودن رنگ لباس عقدی شیک عروس و داماد یکی از موارد تاثیر گذار در خوب جلوه دادن آن می باشد ، لباس مراسم عقد باید از رنگ های روشن مثل کرم ، شیری ، صورتی ملیح ، گلبهی ، طوسی باشد.

افرادی که دارای پوست تیره هستند نباید از رنگ های خیلی روشن استفاده کنند و از رنگ های تیره نیز نباید استفاده کنند و افراد دارای پوست روشن هم با وجود پوست روشن نباید از لباس های با رنگ خیلی روشن استفاده نمایند.

 

انواع طرح دوخت لباس عقد ساده و شیک توری

By |2021-06-14T23:23:43+04:3028th جولای, 2021|لباس, لباس عقد|0 Comments

Leave A Comment