پخش انواع مانتو و شلوار عقد محضری فوق العاده شیک و ایده آل

پخش انواع مدل مانتو و شلوار عقد محضری در طرح ها و نمونه های فوق العاده شیک و ایده آل زنانه و دخترانه با بهترین کیفیت و تنوع بالا را این مجموعه عهده دار می باشد.

با ما تماس بگیرید

کالکشن انواع مدل های مانتو و شلوار عقد محضری

مانتو و شلوار یکی از بهترین انتخاب ها برای مراسم عقد در محضر می باشد چرا که پوشیده می باشد و با وجود مدل های زیبا و جذابی که از مانتو عقدی به بازار آمده است این لباس را به یکی از لباس های رضایت بخش برای عروس خانم ها تبدیل کرده است.

برای دیدن کالکشن انواع مدل های مانتو و شلوار عقد محضری می توانید به سایت فروش مانتو های عقدی ما مراجعه کنید و در قسمت مخصوص تصاویر مدل های مختلف را ببینید.

مانتو های ارائه شده در مدل های جدید و به روز می باشند که با تنوع مدلی که دارند می توانند رضایت خاطر تمام خریداران را جلب نمایند.

مدل های مانتو عقدی به طور کلی در دو نوع ساده یا کار شده می باشند که ممکن است جلو باز یا جلو بسته باشند و با شلوار های مناسب خود ست می شوند.

شال مناسب یا توربان های مختلف نزدیک به مدل های مانتو نیز موجود می باشد.کت و شلوار عقد عروس برای محضر مناسب است؟

ست تاپ، مانتو و شلوار سفید مناسب عروس

با توجه به مدل های جلو باز مانتو یا مانتو های بسیار یقه باز که امروزه راهی بازار فروش می شوند تاپ های ست با مانتو در مدل های زیبا با مدل یقه های بسته و شیک عرضه می گردند که در زیر مانتو استفاده شده و به آن پوشیدگی و جذابیت خاصی می بخشند.

مدل سه تیکه مانتو و شلوار سفید عروس همراه با تاپ ست آن از مدل هایی است که امروزه در بیشتر مزون های مانتو عقدی به چشم می خورد و در مدل های دوخت مختلف ارائه می گردد.

تاپ های به کار رفته در این ست ها طرح دار و مجلسی بوده و از پارچه های حریر کرپ یا کشی تولید می گردند که تن خور زیبایی داشته و بعدا می توانند به تنهایی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

گاهی تاپ زیر مانتو ها نیز در رنگ های ملایم  ملیح دیگر عرضه می شوند تا با مانتو و شلوار عقد محضری حالت سایه روشن زیبایی ایجاد نمایند.

مانتو پشت بلند جدید برای عقد در محضر

مانتو های عقد محضری در مدل های متعدد بلند، کوتاه، جلو بسته یا جلو باز ارائه می گردند که هر کدام زیبایی و کابرد خاص خود را دارند.

اما مانتو پشت بلند جدید که در مزون های مانتو عقد در معرض فروش قرار گذاشته می شود.

مدل ترکیبی از مانتوی کوتاه و بلند می باشد که قسمت جلوی مانتو کوتاه بوده و در قسمت پشت بلند است و حالت دایره ای کلوش مانند پیدا می کند.

برخی مدل های مانتو عقد پشت بلند در قسمت پایین و لبه مانتو نوار باریکی از جنس گیپور یا تور چین خورده دوخته می شود که نمای جالبی به آن می دهد.

مانتو های پشت بلند نیز ممکن است جلو باز یا جلو بسته باشند که نوع جلو بسته آن حالت پیراهن های پوشیده مجلسی را پیدا می کند.

این مدل مانتو های پشت بلند جدید از طرف عروس خانم ها با استقبال خوبی مواجه شده و یکی از کارهای پرفروش در مزون می باشند.

مانتو پشت بلند جدید برای عقد در محضر

مدل مانتو عقدی کوتاه با آستین کار شده

از آن جایی که مراسم عقد محضری یکی از مجالس خودمانی است که در آن تعداد کمی از بستگان درجه اول عروس و داماد شرکت می کنند یک مانتو و شلوار عقد محضری شیک و جذاب می تواند لباس مناسبی برای برگزاری آن باشد.

مدل مانتو عقدی کوتاه با آستین کارشده یکی از مدل های زیبا و دوست داشتنی لباس عقد محضری می باشد که آن را با شلوار های دم پا گشاد یا راسته ست می نمایند.

این نوع مانتو در دو طرح جلوباز یا جلوبسته زیبا می باشد و توانسته است رضایت خاطر خانم ها را جلب نماید .

مانتو کوتاه عقدی بیشتر برای عروس خانم هایی مناسب است که اندامی لاغر یا متعادل و قدی نسبتا بلند دارند و می تواند در تن آن ها بهترین جلوه را دارد.

مانتو های کتی کوتاه را با دامن های بلند هم جنس و هم رنگ می توان ست کرد که با کفش پاشنه بلند استایل زیبایی به خانم ها می بخشند.

By |2021-04-17T11:40:14+04:305th می, 2021|شلوار, شلوار عقد|0 Comments

Leave A Comment