مانتو عقد قیمت مناسب جدید و شیک در فروشگاه اینترنتی

مانتو عقد قیمت مناسب جدید و شیک در رنگ های شاد از انواع پارچه های کرپ دانتل گیپور حریر با تنوع بسیار را می توان در فروشگاه اینترنتی ما مشاهده و بهترین ها را با کیفیت عالی تهیه نمایید.

با ما تماس بگیرید

مانتو عقد محضری با قیمت از کجا بخرم؟

مراسم عقد یکی از مهم ترین مراسمات برای هر دختر خانمی می باشد که دوست دارد در آن با لباس بسیار زیبا و چشمگیر ظاهر شود و عکس های یادگاری قشنگی از آن مجلس برجای بماند.
اما از آن جایی که معمولا مراسم عقد یک دفعه و بدون پیش بینی گرفته می شود برای عروس خانم این دغدغه پیش می آید که مانتو عقد محضری از کجا بخرم ؟
علاوه بر مدل و نوع مانتو عقد عروس خانم ها سعی می کنند از جایی لباس تهیه کنند که مانتو عقد قیمت مناسب داشته باشد.
برای خرید بهترین مدل مانتو عقد با نازلترین قیمت می توان خرید را از جاهایی انجام داد که عرضه کننده مستقیم مانتو از تولیدی می باشند.
ما در مزون مانتوی خود انواع مانتو های عقد، مجلسی و اسپرت را به صورت مستقیم از تولید کننده عرضه می کنیم و می توانید تمام مدل های موجود را در سایت اینترنتی ما مشاهده نمایید و از بین آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

مانتو عقد محضری با قیمت از کجا بخرم؟

کدام مدل مانتو شلوار برای عقد محضری مناسب است؟

محضر مکانی می باشد که مراسم عقد در آن انجام می شود و در آن خانم ها و آقایان مشترک حضور دارند.
از این رو مدل مانتو شلوار برای عقد محضری که عروس خانم انتخاب می نماید باید در عین حجابی و پوشیده بودن زیبا و جذاب باشد.
مانتو شلوار های عقد محضری اغلب در رنگ های سفید یا شاد مانند یاسی، گل بهی یا نباتی رنگ تولید می شوند و دارای تزئینات مرواریدی، سنگ دوزی، روبان دوزی یا گل های توری و پارچه ای می باشند.
معمولا مانتو های محضری به صورت بلند جلو بسته یا جلو باز می باشند و آستین آن ها نیز بلند و در مدل های کلوش یا پفی می باشد.
در صورت کوتاه یا کتی بودن مانتو های عقد آن را با شلوار هایی راسته یا از بالا گشاد ست می نمایند که جلوه زیبایی داشته باشد.

کدام مدل مانتو شلوار برای عقد محضری مناسب است؟

معرفی انواع پارچه مناسب مانتو عقد

اگر سری به مزون های عرضه کننده مانتو عقدی بزنید انواع مانتو های شیک در رنگ های شاد را مشاهده  خواهید نمود که دارای مدل های متنوعی می باشد.
این مانتو ها از پارچه مناسب مانتو عقد دوخته و عرضه شده اند.
پارچه هایی که برای دوخت مانتو عقد به کار می رود معمولا از جنس پارچه های مجلسی و فاخر می باشند این پارچه های شامل انواع کرپ، گیپور و دانتل می باشند.
برخی مدل های امروزی مانتو عقد از پارچه لمه دوخته می شوند که زرق و برق دار و چشمگیر می باشند.
بعضی از مدل های مانتو عقد نیز از پارچه های ترکیبی مثلا کرپ و دانتل و یا به صورت خرجکار دوخته می شوند.
در دوخت مانتو های عقد علاوه بر دوام و کیفیت پارچه زیبایی و داشتن ریزش کافی در اندام نیز مد نظر است تا تن خوری عالی برای عروس خانم داشته باشد.

معرفی انواع پارچه مناسب مانتو عقد

مدل های محبوب مزون مانتو عقد و مجلسی عروس

بعضی از مدل های مانتویی که در مزون مانتو عقد و مجلسی ارائه می گردد به صورت گیپور دوزی شده و مروارید دوزی می باشد.
که از مدل های محبوب و پرطرفدار این نوع مانتو ها می باشند و عروس خانم های شیک پوش به دنبال تهیه آن هستند.
در مزون های مانتو علاوه بر مانتو های مجلسی دارای خرجکار و تزئین شده مانتو های عقدی ساده نیز ارائه می گردند که مطابق با سلیقه خانم های ساده پوش می باشند.
اغلب دختر خانم های نوجوان که علاقه به تیپ اسپرت دارند برای مراسم عقد خود نیز مانتوی ساده اما لاکچری را بر می گزینند.
مدل های مانتو مجلسی عروس ارائه شده در فروشگاه ها در انواع کوتاه و بلند می باشد اما اغلب مدل های بلند از استقبال بیشتری برخوردار هستند.
اما انتخاب مانتو با توجه به اندازه قد و اندام نیز صورت می گیرد و بستگی به این دارد که کدام یک از مانتو های کوتاه یا بلند در تن  خانم نما و جذابیت بیشتری داشته باشد.

مدل های محبوب مزون مانتو عقد و مجلسی عروس

خرید مانتو عقد در کرج و تهران بصورت انلاین

اگر شما از آن دسته کسانی می باشید که به دنبال خرید مانتو عقد در کرج و تهران می باشید به شما پیشنهاد می شود که تهیه انواع مانتو های مجلسی و اسپرت خود را از طریق آنلاین انجام دهید.
مزون آنلاین ما عرضه کننده انواع مانتو های عقدی و اسپرت در مدل های جلو بسته، جلوباز، کوتاه و بلند می باشد که با در اختیار داشتن اینترنت ساده می توانید دنیای مدل های مانتو را بدون خروج از منزل مشاهده نموده و از بین آن ها به انتخاب بهترین بپردازید.
مانتو های موجود دارای طیف رنگ گسترده ای می باشند، از بهترین پارچه ها با دوخت های با کیفیت تولید می شوند و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردند.
ارسال مانتو های سفارش داده شده در اسرع وقت انجام می گیرد و به تمامی شهرستان ها امکان پذیر می باشد.
برای تعیین سایز می توانید اندازه های دقیق خود را وارد جدول اندازه گیری نموده و سایز به دست آمده را برای ما بفرستید.

خرید مانتو عقد در کرج و تهران بصورت انلاین

By |2020-11-16T08:47:57+03:3016th نوامبر, 2020|مانتو عقد|0 Comments

Leave A Comment