مانتو عقد سفید بلند | خرید آنلاین با تنوعی منحصر بفرد

خرید آنلاین مانتو عقد سفید بلند با تنوعی منحصر به فرد طرح های شیک و جذاب در مزون اینترنتی ما هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش داده و دامنه انتخاب را برای مشتریان گسترده تر کرده است.

با ما تماس بگیرید

مانتو عقد عروس از کجا بخرم؟

یکی از مراسمات اصلی و مهم در زندگی خانم ها مراسم عقد می باشد که تنها یک بار در عمر اتفاق می افتد و یکی از شیرین ترین لحظات می باشد.
عروس خانم ها  برای این مراسم مهم دغدغه بسیاری دارند و دوست دارند به زیباترین صورت حاضر شوند.
یکی از لباس هایی که معمولا عروس خانم برای مراسم عقد داخل محضر انتخاب می کند مانتو عقد سفید بلند است که بین همه فرهنگ ها رایج است.
حالا این سوال پیش می آید که مانتو عقد از کجا بخرم ؟
برای خرید مانتو عقد باید به مراکز فروش مانتو مجلسی و مزون های مخصوص مراجعه نمود که این مراکز فروش به صورت متعدد در شهر ها وجود دارند.
اما برای سهولت دسترسی از طریق اینترنتی نیز می توان اقدام به خرید نمود و از هر نقطه از کشور با مراجعه به مزون آنلاین مدل های موجود را مشاهده و انتخاب نمود.

مانتو عقد عروس از کجا بخرم؟

چند نکته در انتخاب مانتو عقد بلند

خرید مانتو عقد سفید بلند یکی از بهترین انتخاب ها برای مراسم عقد محضری می باشد که هم دارای رنگ سفید روشن و مرسوم می باشد و هم به جهت بلند بودن برای این مراسم مختلط پوشیده و مناسب می باشد.
برای انتخاب مانتو عقد بلند باید نکاتی را دقت کرد که از جمله آن ها به موارد زیر می توان اشاره نمود.
اول اینکه مانتوی عقد حتما باید سایز و کاملا فیت تن باشد، لباس های تنگ موجب آزار عروس خانم شده و چند ساعت در آن راحت نمی باشد و لباس گشاد نیز در تن جلوه و نمای جالبی ندارد . مانتو های زیاد بلند و دست و پاگیر نیز برای این مراسم اصلا مناسب نیستند.
نکته دیگر جنس مانتوی عقد می باشد که متناسب با فصل بوده و از لحاظ سرما و گرما سبب اذیت عروس خانم نشود.
جنس پارچه مانتو عقدی نیز باید به صورتی باشد که زود چروک نشود چون قرار است چند ساعت در تن باشد و با آن نشست و برخاست صورت گیرد.

چند نکته در انتخاب  مانتو عقد بلند

مدل مانتو عقد محضری بلند سفید با حریر و کرپ

یکی از انواع مدل مانتو عقد محضری که برای این مراسم مهم دوخته و در بازار عرضه می گردد مدل مانتوی بلند سفید با ترکیب پارچه حریر و کرپ می باشد.
پارچه کرپ به دلیل بافت خوب و ضخامت اندازه ای که دارد برای دوخت این مدل مانتوی مجلسی بسیار مناسب می باشد.
از پارچه حریر می توان برای دوخت آستین مانتوی کرپ یا به صورت رویی حریر یا حالت دامن از قسمت کمر به کار برد که هر کدام در تن زیبایی خاص خود را دارا می باشند.
مانتو عقد بلند سفید کرپ می تواند به صورت جلو باز یا جلو بسته دوخته شود، مدل جلو بسته حالت مانتو پیراهنی پیدا کرده و روی آن می توان با سنگ ، مروارید یا گل های پارچه ای تزئین نمود.
مدل های جلو باز مانتو کرپ با آستین های پفی حریر یا آستین هایی که مدل کلوش گشاد می باشند بسیار زیبا بوده و در مدل های ژورنالی جدید جای دارند که بسیار پرطرفدار هستند.

مدل مانتو عقد محضری بلند سفید با حریر و کرپ

مدل های محبوب مانتو عقد محضری در اینستاگرام

برای آشنایی با مدل های جدید و به روز مانتو عقد محضری می توان به سایت های اینترنتی یا صفحه های اینستاگرام مراجعه نمود و از مدل های زیبا و جذاب آن ایده گرفت.
از انواع مدل مانتو عقد محضری در اینستاگرام که امسال زیاد به چشم می خورد، مانتو های بلند سفید رنگ  می باشند که دارای یقه های بسته و ایستاده می باشند این مدل مانتو ها با توربان های جدید ست شده و نمای زیبایی دارند.
برخی از مدل های محبوب مانتوی عقدی اینستاگرام بسیار ساده می باشند.
اما در عین حال چشم نواز و شیک هستند چرا که دوخت با کیفیت و سکه ای دارند و از پارچه های مناسب برای دوخت مانتو استفاده شده است.
به جای انتخاب مانتوی سفید عقد می توان از رنگ های شاد و ملیحی چون یاسی، گلبهی، نباتی رنگ یا آبی آسمانی استفاده کرد و آن ها را با کیف و کفش همرنگ ست نمود تا زیبایی آن دو چندان شود.

مدل های محبوب مانتو عقد محضری در اینستاگرام

By |2020-11-17T17:08:31+03:3017th نوامبر, 2020|مانتو عقد|0 Comments

Leave A Comment