شیک ترین مدل مانتو عقد ایرانی زنانه و دخترانه

مدل مانتو عقد ایرانی زنانه و دخترانه در شیک ترین و جذاب ترین طرح های روز و لاکچری با کیفیت عالی برای خانم های خوش سلیقه در مزون اینترنتی ما عرضه می شود.

با ما تماس بگیرید

مدل مانتو نامزدی ترک چگونه است ؟

نام مدل مانتو نامزدی ترک از نام های آشنا برای عروس خانوم های خوش سلیقه می باشد ولی بسیاری نمی دانند که مدل مانتو نامزدی ترک چگونه است.

این مانتو عقد ایرانی ، مدلی در طرح سر هم دارد که دارای روپوشی معمولا توری می باشد، پوشیدن رویه توری با زیره ساده باعث جذابیت چند برابر عروس می شود.

مانتو بلند سنگ کاری شده نیز با آنکه دوخت آن وقت گیر است ولی جزو بیشترین مانتو های موجود در مزون ها می باشد که همواره خواهان بیشماری دارد.‌

مانتو دنباله دار ترمه دوزی شده نیز از مدل مانتو های ترک است که با ترکیب کفش پاشنه بلند بهترین انتخاب برای همه نوع اندامی و همه نوع استایلی است.

این مدل مانتو از پر فروش ترین مانتو های مزون های درجه یک می باشد.

همانطور که می دانید قطعا مشاور و طراح لباس مزون می تواند بهتر از دیگران شما را در انتخاب مدلی که شما را هر چه بهتر نشان می دهد یاری کند.

مدل مانتو نامزدی ترک چگونه است ؟

مدل مانتو دخترانه نامزدی جذاب

بیشترین رنگی که برای مدل مانتو دخترانه جذاب طرفدار دارد رنگ سفید و رنگ های مایل به آن است.

زیرا هم ملایم تر است و چهره معصوم و پاکی از تازه عروس جلوه می دهد و هم طلا های عروس با این رنگ بیشتر دیده می شود و زاویه دید بهتری دارد.

مدل مانتو دخترانه نامزدی در مدل چند طبقه وجود دارد که  قسمت لبه و آستین ها از چند لایه تشکیل شده است که به صورت جدا و غیر هم شکل کنار هم قرار گرفته اند.

این نوع ایده برای مانتو عقد ایرانی که از لباس های بانوان ایران باستان گرفته شده است، چهره بی همتا و زیبایی  را از دختران تازه عروس به وجود می آورد.

و در عین حال آن ها را چون پرنسسی با نوع پوششی فراتر از انتظار در چشم جلوه می دهد.

قطعا اگر به دنبال خرید این مدل مانتو نامزدی هستید و وقت کافی برای بازدید از مراکز خرید ندارید بهترین گزینه خرید از مزون هایی است که اقدام به فروش مجازی می کنند و جزو سرشناس ترین ها هستند.

مدل مانتو دخترانه نامزدی جذاب

انواع مانتو شیک زنانه برای عقد

یکی از انواع مانتو شیک زنانه برای عقد، مانتو عقد ایرانی در مدل جلیقه دار آن است که پهلو های عروس را ظریف تر و دخترانه تر نشان می دهد.

و در عین حال قسمت سینه ها بزرگ تر نشان داده می شود و قطعا این مورد که یکی از ملاک های زیبایی بانوان است با این لباس به راحتی میسر می شود.

یکی دیگر از انواع مانتو شیک زنانه برای عقد مانتوی خفاشی است که به صورت یقه باز و یقه بسته طراحی می شود و معمولا با ترکیب کلاه پوشیده می شود.

این مدل لباس شما را رعنایی خوش قد و بالا جلوه می دهد که با مد روز جلو می رود و در انتخاب لباس همیشه به دنبال بهترین ها است و نه گران ترین ها.

زیرا ممکن است شما پولی بسیار زیاد برای لباس عقد خود هزینه کنید ولی به دنبال مزون های خوب نروید و با این کار هزینه ای بیهوده برای لباسی که ممکن است برای شما مناسب نباشد هزینه خواهید کرد.

 

By |2021-05-12T21:51:24+04:3014th ژوئن, 2021|مانتو, مانتو عقد|0 Comments

Leave A Comment