Loading...
تیم ما2021-03-28T00:08:21+04:30

خــود را جــذاب و خاص تجـسم کنـید

سبک شما برای لباس پوشیدن چیست؟ آیا همیشه یک دست لباس با رنگ های مرده و بدون تنوع میپوشید؟ چرا مقداری خودتان را با نشاط تر و جوانتر از همیشه نشان نمیدهید؟ شما در درجه اول لباسی که انتخاب میکنید باید خودتان را راضی و خوشحال کند یعنی وقتی در آینه نگاه می کنید گویا مانند الماسی می درخشید تصور کنید. رضایت و راحتی شما در پوششتان مهمترین امر است .معمولا لباس هایی که برای مهمانی شب زیبا هستند، اصلا برای مهمانی های روز مناسب نیستند. لباس شب باید بلند و باشکوه باشد و لباس روز، کوتاه و ساده البته با توجه به فرهنگ کشور خود قدم بردارید.

  • چند لباس کلاسیک که همیشه مد هستند، داشته باشید

  • نباید لباس هایتان را با آب گرم و ماشین لباسشویی بشویید

  • یک لباس به معنای واقعی باید زیبا و خوشرنگ و متناسب باشد

  • راه رفتن شما تاثیر زیادی در خوشتیپ به نظر آمدنتان دارد

حتماً برای شما هم پیش آمده است که وقتی جلوی آیینه ایستاده‌اید، با دیدن خود و آن چیزی که به تن کرده‌اید، حس ارزشمندی و اعتماد به نفس پیدا کرده‌اید. بله انتخاب لباس خوب چنان می‌تواند در روحیه شما اثر گذار باشد که باعث شود شما تمام روز را با حس ارزشمندی سپری کنید و از این که خودتان هستید لذت ببرید. لباسی انتخاب کنید که اندازه و سایز آن با اندازه و سایز بدنتان متناسب باشد.

رنگ های اولیه و ثانویه در چرخه رنگ ها در کنار هم قرار دارند، در ترکیب هم با یکدیگر هم خوانی دارند و ست میشوند. رنگ های مکمل به رنگ های اولیه و ثانویه ای که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. مثال:قرمز قابل ست شدن با رنگ های سفید، مشکی، آبی کاربنی و نارنجی را دارد یعنی اگر لباس قرمز دارید و نمیدانید آن را با چه رنگ لباسی ست کنید بهتر است از این رنگ های گفته شده استفاده کنید.

لباسی انتخاب کنید که اندازه و سایز آن با اندازه و سایز بدنتان متناسب باشد.به اندازه و سایز بدن خود توجه کنیم و لباس را متناسب با آن بخریم. برای همین است که زمانی که لباسی را انتخاب می‌کنیم، تا آن را پرو نکرده، اقدام به خرید نمی‌کنیم. بنابراین حتی اگر لباسی را انتخاب کردید که دارای ویژگی‌های مورد علاقه‌تان بود و زمان پرو متوجه شدید اندازه بدنتان نیست از خرید آن صرفه نظر می‌کنید. لباسی که اندازه‌مان نباشد و به اصطلاح در تنمان زار بزند، نه تنها باعث زیبایی و جذابیت ما نمی‌شود بلکه باعث می‌شود پولمان را نیز هدر بدهیم.

لباسی را انتخاب کنید که جنس خوب و کیفیت بالایی داشته باشد.لباسی مناسب است که هم جنس خوب و هم کیفیت بالایی داشته باشد.لباسی با ظاهری شیک و آراسته اعتماد به نفس شما را چند برابر می کند تا لباسی که کهنه و رنگ رفته و یا چروک باشد .معمولا از جنس هایی استفاده کنید که دوام بالا زیبایی ظاهری و کیفیت عالی داشته باشد چون ممکن است شما ساعت ها بدلیل شغل یا جایگاهی که دارید نمی توانید لباس را تعویض کنید پس بهتر است لباسی آراسته و مرغوب به تن داشته باشید.

مانتو عقد ژورنالی

انواع مانتو عقد خاص و جدید در طرح و سایز های مختلف

سفارش آنلاین دوخت ست مانتو برای عقد محضری

   درخواست آنلاین

مانتو مجلسی ژورنالی

انواع مانتو مجلسی خاص و جدید در طرح و سایز های مختلف

   درخواست آنلاین

انواع شومیز ژورنالی

انواع شومیز خاص و جدید در طرح و سایز های مختلف


   درخواست آنلاین

انواع مانتو فصلی ژورنالی

انواع مانتو فصلی خاص و جدید در طرح و سایز های مختلف

   درخواست آنلاین

انواع شلوار عقد ژورنالی

انواع شلوار خاص و جدید در طرح و سایز های مختلف

   درخواست آنلاین

انواع کلاه عروس

انواع کلاه خاص و جدید در طرح و سایز های مختلف

   درخواست آنلاین

مــزون فیــروزی بر چــهار اصــول پـایـبند است

تـعهد مــا، رضـایتــمندی شــما!


برقراری یک ارتباط خوب با دیگران هنر است و استفاده از آن برای پیشبرد اهداف، یک علم! نحوه برخورد با مشتری،. هیچ‌چیز مانند یک مکالمه‌ی دلنشین نمی‌تواند رضایت مشتریان و سلامت ذهنی کارمندان را در طولانی مدت حفظ کند. اولین اصل تیم من در ارائه خدمات به شما عزیزان این است که با انسان‌ها، مانند یک انسان برخورد کنند. در حقیقت، معنی این اصل، همان جمله‌ی معروفی است که می‌گوید: “با دیگران همانطور برخورد کن که دوست داری با تو برخورد شود!“.

 ((مدیریت مــزون فیروزی))

همـه چـی برای دوخت یک طرح جدید آمـاده است

[contact-form-7 id="124" title="Career Submission"]